העורות שלנו

 

בארנקי עמנואל, כנראה שלא תמצאי מוצר שהוא לא מעור.
בחירת העור לכל קולקציה היא כמעט כמו מדע עבורנו, כאשר מאחורי כל מוצר קיימת מחשבה והתאמה לרצונות המשתנים והצרכים של הלקוח.

העור הוא חומר הגלם האולטימטיבי עבור ארנקים ותיקים. יש לו כוח, עמידות וחוסן, ובו בזמן את היכולת להיות גמיש ולהתכופף לצרכים שלך. תהליך יצירתו של כל תיק או ארנק מתחיל בבחירת העור. העור מתווה את נראות, עיצוב ואופי המוצר הסופי. 35 שנות ניסיון הביאו אותנו לידיעה כי כל לקוח ימצא את סוג העור אליו הוא מתחבר. לכן, אנו משתמשים במגוון עורות, כאשר כל אחד מהם מייצג קו שונה של מחשבה.

בראש ובראשונה אנו מחפשים את הנוחות. המוצרים שלנו נעשים במטרה לשמש כמוצר נוח ויעיל, זאת על מנת שהשימוש בארנק שלנו או בתיק, יהיה קליל ביום יום.

 

 

העורות שלה

עור אפריקה: עורות שוורים נבחרים תוצרת חבל ונטו בצפון איטליה. עורות אלה מעובדים בשיטה ידידותית וטבעית. עור זה עמיד כנגד מים, חזק ועבה ללא פיגמנטציה. העור מקבל עיבוד של עישון כדי להביא אותו למצב של לוק ישן בסגנון וינטג'. העור קל וגמיש, והצבעים שלו הם בעיקר גווני חום.       

 סוואנה--שחור
 סוואנה-חם-כהה
 סוואנה--דיזל
 אפריקה--קויו
 אפריקה--פישתן
 אפריקה---נס-קפה
 אפריקה---חול
 אפריקה--חום-כהה
 אפריקה---דיזל

אם את אוהבת טבע, נעלי נוחות וחוויות- עור אפריקה הוא בדיוק בשבילך


עור נאפה: עור נאפה הוא העור המופץ ביותר והמוכר ביותר בתעשיית האופנה. מקור המילה נאפה הוא מהשפה האיטלקית, ופירושה בקר.  ייחודו של עור הנאפה נמצאת ברכותו, שגורמת לנו ליהנות מיצירת המגע עמו. עור נאפה הוא עור פשוט, המגיע במגוון רחב של צבעים.   

 שחור
 פנינה
 פוקסיה
 סגול
 חאקי
 אפרסק

 כחול-רויאל
 חרדל
 כחול-כהה

אם את אוהבת פשטות, נוחות וקלאסיות- נאפה כנראה יתאים לך.   


עור וינטג': עור עם מראה שומני,  מה שמעניק לו את הלוק של פעם. עור הוינטג' נכנס אלינו בסערה לפני כ7 שנים, וכבש את לבבות הבחורות בישראל. עור זה הוא נצחי, בעל לוק שובבי. שילבנו את העור ביחד עם תיקי אולד סקול שמשלימים את מראה הוינטג'.   

 משומן-שחור
 משומן-קוניאק
 משומן-פוקסיה
 משומן-סגול-חציל
 משומן-כאמל
 משומן-ורוד-עתיק

 משומן-חרדל
 משומן-אדום
 משומן-אבן
                          

אם את טוענת שבעצם נולדת בסיקסטיז, כנראה שאת צריכה לבחור וינטג'.


עור בייסיק: עור שפלט, שנותן לארנק מראה קשיח ומבריק. מתאים לדגמים קלאסיים ונצחיים.  עור השפלט עלול לבלבל אתכן עם העור האיטלקי – הברידג'. נקודת השוני המהותי נמצאת באיכות של השניים. העור האיטלקי צבוע בחבית, כזה שיחזיק עשרות שנים. העור הבייסיק שפלט, הוא פשוט ולכן נמכר במחירים אטרקטיביים אשר מתאימים לכל צרכן.  

 בייסיק-שחור
 בייסיק-פוקסיה
 בייסיק-כתום
 בייסיק-כחול
 בייסיק-חום-כהה
 בייסיק-חום

 בייסיק-אדום
 בייסיק-בז
 בייסיק-תכלת
                                 

אם את לא אוהבת לבזבז יותר מידי על ארנק, ועדיין מעוניינת לרכוש ארנק מעור- הבייסיק יתאים לך כמו כפפה.